• Котел твердотопливный KesselHeizer Phyton 50 кВт (трехходовой) 4 мм
    69 990
    60 990 грн

    Мощность 50 кВт
    Площадь обогрева 500 кв.
    Габариты, мм, ВхШхГ 1600x840x1050
    Масса 398 кг
    Объем сгрузочной камеры 295 л.
    Размер загрузочного окна 400x500 мм
    Объем воды в котле 206 л
    КПД 90-95%
    Рабочее давление 1.5-2 бар
    Диаметр дымохода 220 мм
    Форма дымохода круглая
    мин. Высота дымохода 5 м
    Диаметр патрубков вход/выход 50
    Толщина стали 4 мм

  • Твердотопливный котел «WIDZEW» ВИДЕВ 50 одноконтурный 220 л
    79 500 грн

    Производитель Widzew
    Страна производитель Украина
    Мощность номинальная 50 кВт
    Вид горючего твердое
    Коэффициент полезного действия 80%
    Назначение котла одноконтурное
    Способ установки Напольный
    Объем сгорающей камеры 220 л.
    Материал теплообменника Сталь
    Количество теплообменников 3шт.
    Способ отвода дымовых газов Дымоход
    Вес 495 кг
    Гарантийный срок 36 месяцев
    Объем воды в котле – 130 л.
    Цвет Бордовый
    Тип котла Длительного горения
    Площадь обогрева 520 кв.
    Автоматическая подача топлива
    Нет
    Состояние Новое
    Механическое управление
    Толщина стали 5 мм.
    Высота 1300 мм
    Ширина: 700 мм.
    Глубина 1435 мм
    Диаметр дымохода 220 мм.

Піролізні котли на дровах

Відмовитись від ідеї опалювати приміщення електро- та газовими пристроями на користь установки піролізного котла – виправданий хід. Зростаючі тарифи, «стрибки» у цінах, досить високі витрати «тиснуть» на споживачів і змушують шукати альтернативу.

"Всеїдність", високий показник ККД, мінімальна кількість завантажень на добу. Вибір на користь котла верхнього горіння або нижнього, країна-виробник - всі ці параметри, а також розкид цін по ринку зобов'язують бути обізнаним про вибір. Нижче - докладний матеріал від експертів ТеплоФокус про те, як вибрати ТТ-пристрій і не помилитися.

Як працює піролізний котел ?

Піроліз - на першій стадія горіння деревини або іншого твердого палива відбувається термічне розкладання сировини. Через деякий час починає виділятися піролізний газ, в цей момент агрегат починає працювати з максимальним ККД. Якщо подивитися в смотрове віконце або глазок, то можна побачити язики полум'я з синім віддтінком - це саме горіння цих газів, які утворюються у камері згоряння.

Тверде паливо завантажуємо у верхню частину бункеру. У цій камері горіння проходе в обмеженому доступу повітря при високій температурі, завдяки цьому утворюються піролізні гази. Під час цього етапу згоряння вже починає поступати тепло у будинок.
З піддувала поступає вторинне повітря під колосник і починають горіти легко-летючі продукти згоряння. В той же час частина тепла повертається у зону нижнього горіння твердого палива, таким чином підтримується ефективна робота з високю температурою у апараті. Така енергія тепла використовувається для прогріву різного виду теплоносія.

  • Котел тривалого горіння. Функціонують будь-якому вигляді палива, при цьому температура в камері максимальна. Сучасні модифікації – надтривалого горіння – дозволяють здійснювати завантаження один раз на кілька діб.
  • Шахтний котел може працювати до двох діб на 1 завантаженні, підходить будь-який вид твердого палива. Топка пристрою може бути викладена шамотною цеглою. Відповідно цей теплоагрегат працюватиме і як утилізатор (лушпиння пшениці, соняшника).
  • Пелетний котел – функціонує на однойменному вигляді палива, частіше передбачає автоматичне довантаження.
  • Піролізний – деревина згоряє у два етапи, передбачається допалювання піролізних газів у додатковій камері. Що значно підвищує ККД. Мінус – дрова лише твердих порід та високої якості.
  • Постійного горіння – бюджетний тип, що рідко використовується в житлових просторах, може монтуватися в побутівках або дачних будиночках для нерегулярної роботи.

Серед усього різноманіття особливою популярністю користуються котли шахтного типу Холмова. Це обладнання, в якому поєднуються переваги піролізних типів і «всеїдність» класичних, конструктивно - це утилізатор нижнього горіння, в якому може використовуватися паливо низької якості (тирса, щепа, насіння соняшника, мусор, відходи, навіть резина) та з підвищеною вологістю.

Важливо: бюджетні моделі котлів які можно купити в Україні не припускають жодних апгрейдів, тоді як більш дорогі та економічні твердопаливні з автоматикою.

Відрізняють також і типи за принципом завантаження: ручне та автоматичне. Остання рідко використовується у середніх за площею приватних будинках, оскільки передбачає наявність окремого приміщення для зберігання палива та встановки апарата для опалення.

Що потрібно врахувати при виборі піролізного котла:

  • Потужність – про те, як її підібрати, читайте наприкінці матеріалу.
  • ККД – найважливіший показник, який демонструє, скільки фактичної теплової енергії вийде від спалювання палива. Залежить від того, яка температура камери згоряння підтримується.
  • Вид палива - довгого горіння з однаковою ефективністю функціонує і на дровах, і на деревних відходах: трісках, на тирсі і т.д. Тому в даному випадку користувач має можливість варіювати тип палива залежно від умов і власних можливостей. Піролізний – тільки на дровах та брикетах.
  • Зверніть увагу: котел на вугіллі на відміну від ТТ-моделей, розрахованих на функціонування за рахунок дров, тріски, пелет або тирси, не є універсальним – він розрахований на вугілля. Використання з іншим видом палива може спричинити неправильну роботу пристрою. Основна ознака вугільного типу – водоохолоджуваний колосник.

Подивіться, скільки привілеїв у клієнтів TEPLOFOCUS:

  • Вигідний формат покупок: оплата частинами, кредит, готівковий, безготівковий розрахунок. Усвідомлюємо важливість таких масштабних покупок та пропонуємо найкомфортніші умови віртуального співробітництва.
  • Безкоштовна доставка по всій території України.
  • Повноцінне сервісне та профілактичне обслуговування – здійснюємо ремонт, заміну комплектуючих як для білоруських, німецьких, польських казанів, так і для обладнання вітчизняного виробництва. Проводимо сезонні огляди та будь-які інші професійні маніпуляції з уже монтованим обладнанням!
  • Прийнятна ціна котлів на дровах та інших представлених модифікацій. Формуємо прайс, виходячи з відсутності посередницьких націнок, об'єктивно – найкраща пропозиція на українському ринку!
  • Локальне виробництво – виготовляємо твердопаливні котли потужністю 10 кВт, 12 кВт, 15 кВт, 20 кВт, а також промислові модифікації. Виключаємо недоробки заводських моделей, удосконалюємо базові характеристики та гарантуємо якість!

Обов'язковий етап для кожного клієнта, який хоче купити піролізний котел по вигідній ціні в Києві, Харкові, Херсоні, Миколаеві, Вінниці, Львові або Дніпро пропонуємо професійну консультація від експертів нашої команди, або фахівців патнерів (Термоплюс, Водолекс, Прометей, Растопи, АрмаЛюкс), які мають експертизу саме в опалювальному обладнанні або комплектуючих до нього.

Зверніть увагу: всі товари, які представлені в каталозі, підлягають офіційній гарантії виробника – від 5 років.

Бонус-рекомендація від інтернет-магазину

При виборі теплоагрегата ми не рекомендуємо ґрунтуватися на площі приміщення – це одна з найпоширеніших помилок. Популярний алгоритм за формулою: потужність котла = площа будинку/10+10% має сенс лише для неутеплених будівель. У той час як для утеплених енергоспоживання знижується в рази, і ви ризикуєте придбати дров'яний котел із непотрібним та значним запасом теплової властивості. Раціонально - зробити розрахунок тепловтрати, інакше опалювадьне обладнання не зможе працювати в номінальному режимі, що зазнає поломок.