Шахтные котлы Холмова опалювальна площа: 210 кв.м

  • 36 500 грн

    Автоматическая подача топлива Нет
    Вид топлива Твердое
    Виды твердого топлива Дрова | Пеллети | Брикете | Кора | Каменные угли |
    Вес 217 кг
    Возврат из системы отопления 1 1/2"
    Вход в систему отопления 1 1/2"
    Гарантийный срок 36 месяцев
    Диаметр дымохода 160 мм.
    Количество загрузок топлива в сутки 1 раза/сутки
    Комплектация Термометр|Гарантийный талон|Зольный ящик|Колосники|Паспорт котла|Руководство по эксплуатации
    Коэффициент полезного действия 93%
    Максимальное рабочее давление системы отопления 2 бар
    Материал теплообменника Сталь
    Минимальное рабочее давление системы отопления 1.5 бар
    Мощность номинальная 21 кВт
    Назначение котла одноконтурное
    Объем бункера для топлива 0,6 куб. м
    Объем воды в котле 98л
    Объем камеры сгорания 129л.
    Площадь обогрева 210 кв.
    Состояние Новое
    Размер загрузочного окна, мм 380x400
    Способ отвода дымовых газов Дымоход
    Способ установки Напольный
    Теплоноситель Вода
    Тип котла Длительного горения
    Тип топки Закрыта
    Цвет зеленый
    Габариты 1100x550x870

Шахтні котли Холмова відгуки: про переваги, ефективність + ТОП-5 виробників від ТеплоФокус

Об'єктивна реальність, а якщо точніше, патологічно високі тарифи на газ і обіцянка підвищити вартість електроенергії призводять користувачів до пошуку альтернативного опалення. І серед усього різноманіття найдоступнішим і раціональнішим методом стали твердопаливні котли тривалого горіння. Ефективні, з максимальним ККД, «всеїдні», вони працюють до двох діб на одному завантаженні і цілком непогано справляються навіть практично з мокрими дровами.

Чому обирають шахтний котел Холмова?

Опалювальний пристрій з верхнім завантаженням, з яким Команда ТеплоФокус пропонує вам сьогодні познайомитися докладніше.

Цікаво: Це не інноваційна розробка, а обладнання, створене подібно до пристрою, багато років тому розробленого професором Кіршем Карлом Васильовичем. Вперше подібна модель була випущена у 1960 році, і її основна перевага полягала у можливості спалювати дрова високої вологості.

Серед країн СНД Україна першою відродила легендарну модель, але вже у сучасній інтерпретації. Дров'яний котел із верхнім завантаженням відтворено за вдосконаленими кресленнями Холмова, оскільки оригінальних проектів самого Кірша не залишилося. І саме Холмов В. Г., за фотографіями та використовуючи власні інженерні навички, створив так званий народний апарат, який і став прообразом моделей, що випускаються сучасними виробниками.

Ефективний симбіоз класичних агрегатів та піролізних типів для застосування палива неналежної якості та все це з ККД, що набагато перевищує 90%. Конструкція – це дві послідовні камери згоряння, де у першій безпосередньо відбувається процес прогоряння палива.

Важливо: горіння здійснюється тільки в нижньому шарі (не більше 15 см заввишки) і в міру прогорання палива верхній шар опускається.

Конструктивні особливості котла шахтного типу:

У ТТ-котлі нижчого горіння повітря, яке надходить через заслінку, ділиться на дві частини. При цьому менша необхідна для горіння палива, а велика направлена в камеру допалення. Саме так відбувається догоряння піролізних газів, що виділяються при горінні, за рахунок чого і підвищується ККД пристрою. Гази збагачені за рахунок того, що пропускаються через вугілля нижнього шару.

Довідка: максимальна температура, яка досягається у нижній частині шахти, становить близько 800 градусів. Для компенсації та накопичення тепла в пару до котла рекомендується встановлення теплоакумулятора. Пристрій накопичуватиме теплову енергію та передаватиме її у водяну сорочку в період мінімальної температури (догоряння) палива або зупинки роботи котла.

Котел утилізатор з верхнім завантаженням або шахтна модель носить таку назву через те, що топка виконана у вигляді єдиного простору (шахти), в якому завантаження здійснюється зверху, а процес спалювання - внизу.

Об'єм камери згоряння в середньому від 130 літрів і більше (залежить від потужності), і робота на одному завантаженні становить від 12 до 48 годин, залежно від моделі.

котел Холмова

Переваги, або чому варто не замислюючись купити твердопаливний котел Холмова

Будь-яке паливо – від сирих дров та «свіжої» тирси до відходів сільського господарства, також можна використовувати вугілля, пелети, брикети, тріску тощо. Допустимий рівень вологості – до 40%.

Повна автономність – пристрій залежить від електроенергії, не оснащується автоматикою, а зміна подачі повітря здійснюється вручну.

Варіабельність потужностей – в Україні випускаються та продаються потужністю та від 8 до 50 кВт, відповідно, вони підходять для опалення просторів від 60 до 450 кв. м. (слід пам'ятати про необхідність збільшувати на третину фактичну потужність з номінальною за формулою кв. м/10+30%).

Можливість дозавантаження в процесі горіння – немає необхідності чекати на момент, коли одна партія повністю прогорить. Така опція зручна у випадку, якщо ви надовго їдете (наприклад, на кілька днів). І тоді обладнання самостійно опрацює, скажімо, дві доби, після чого температуру в системі ще кілька днів зможе підтримувати теплоакумулятор (буферна ємність).

Можливість доукомплектування – за бажанням користувача всі найкращі шахтні котли можуть доповнюватися вентилятором подачі повітря (нагнітачом) та електронним блоком управління, опціонально.

Продумана конструкція – верхні дверцята зроблені з подвійного металу, усередині – утеплювач, який виключає критичний нагрів зовнішніх поверхонь пристрою. Зовні – термостійка фарба, по краях – ущільнювач із негорючого матеріалу, азбесту. Такий підхід забезпечує високий ККД котла нижнього горіння та підвищує пожежну безпеку.

Швидкий набір температури – робочих показників пристрій досягає всього через 20 хвилин після повного завантаження

Прийнятна витрата – залежно від моделі, виробника та потужності вона може змінюватись, але середні показники такі: 3 кг брикетів для 12-13 годин роботи, 30 кг дров для 9-10 годин роботи.

Порада від експертів ТеплоФокус: при завантаженні дров в котел тривалого горіння Холмова укладати слід не поперек, а вздовж колосників. Цей хід забезпечить найкраще прогоряння та рівномірне спалювання.

Котел утилізатор

Котли-утилізатори мають низку переваг, таких як зниження обсягу відходів, знищення небезпечних речовин, а також можливість генерації тепла або електроенергії із процесу спалювання. Однак, варто зазначити, що ефективність та безпека таких установок вимагають суворого дотримання норм та правил, а також використання сучасних технологій очищення викидів для мінімізації негативного впливу на довкілля.
Працює шляхом подачі відходів усередину спеціальної камери згоряння, де вони піддаються високій температурі. У процесі спалювання більшість відходів перетворюється на золу і гази. Зола потім видаляється, а гази проходять спеціальні системи очищення, перш ніж бути випущеними в атмосферу.

Утилізатор відомий як котел для спалювання відходів, є пристроєм, який використовується для обробки та утилізації різних типів відходів шляхом їх спалювання. Він може бути використаний у промислових об'єктах, муніципальних відходових центрах, а також у лікарнях чи інших установах, де генеруються певні типи відходів.

Найкращі 5 брендів шахтних котлів Холмова, які можна купити в Україні, рекомендує команда ТеплоФокус.

Котел на дровах та вугіллі Брест – український виробник, який виготовляє моделі за ГОСТ (20548-87). Конструкція створюється з жароміцної сталі товщиною 5,6 або 7мм, оснащується утеплювачем по всьому периметру. Повністю відповідає основним параметрам котла Холмова: підходить для будь-якого типу палива і може використовуватися як утилізатор. Удосконалена конструкція виключає появу конденсату та осаду смол на стінках пристрою. Бренд надає гарантію протягом 6 років та визначає експлуатаційний період пристрою від 15 років та більше. У ТеплоФокус – повне гарантійне та сервісне обслуговування. Теплоагрегат Брест виробляється в моделях для побутового та промислового використання, оскільки потужна лінійка представлена пристроями від 10 до 65 кВт. Як паливо додатково може використовуватися солома, антрацит, тріска, вугілля, брикети і т.д. Конструкції - зі скошеними дверцятами, з розташованими на верхньому і на передньому торці. Опціонально може доповнюватись механічним терморегулятором, термометр у комплекті. ККД на рівні від 83 до 89%. Тривалість горіння на дров'яному завантаженні – від 12 до 24 години, на вугіллі – до 5 діб.

Піролізний котел Amica (Аміка) виготовляється в Польщі та представлений лінійкою обладнання потужністю від 10 до 98 кВт. Відмінна особливість обладнання даного виробника – кубічна форма пристрою та подвійні стінки конструкції, між якими прокладено теплоізоляційний шар. ККД – стабільний і незалежно від потужності становить 91%. Об'єм топки варіюється від 102 до 245 літрів, вага від 195 до 417 кг, що свідчить про використання якісної сталі та залишкової кількості термоізоляції. Гарантійний термін на всі моделі - 6 років, мінімальний термін роботи - від 15 років і більше. Представлено кілька лінійок: Класик з товщиною сталі 4,2 мм потужністю від 10 до 20 кВт, Профі з товщиною сталі 5,2 мм і потужністю від 10 до 98 кВт .

Котел утилізатор Vulkan – виробляється в потужності різноманіття від 7 до 25 кВт. Гарантійний термін від виробника становить 5 років, проте експлуатаційний період становить не менше 15 років. ТТ-котел Вулкан може використовуватися для будь-якого виду палива, в тому числі і з підвищеною вологістю. Конструкція повністю відтворена за кресленнями професора Холмова із вдосконаленими характеристиками. Робота на одному завантаженні при використанні вугілля складає до 8 діб, дров – до 24-36 годин. Обладнання польського виробництва, ККД стабільний – 91 % для моделей усіх типів потужності. Це – одноконтурна конструкція, із закритим типом топки та підлоговою установкою. Виробником закладено запас потужності, що дозволяє співвідносити кількість кіловат із метражем приміщення за принципом 1 до 10, без необхідності закладати 30%. Як паливо для котла нижнього горіння може використовуватися МДФ, тріска, солома, стружка, кора, вугілля, тирса, дрова та ін.

Heizer котел надтривалого горіння. Унікальною перевагою ТМ Хейзер є економічність – до 30-40% менше палива використовується для роботи. Все обладнання проходить чотириетапний контроль якості, за термостійкість відповідає подвійне зварювання швів – зовні та всередині. Високий ККД Heizer еталонний і становить 92%, за рахунок встановлення унікальної форсунки вторинного допалу і термообшивки, запатентованої самим брендом. На одному завантаженні пристрій здатний пропрацювати до 72 годин, а паливо вже традиційно може використовуватися практично будь-яке. У комплекті до моделей від 15 кВт поставляється терморегулятор. Прилади цієї серії виробляються потужністю від 10 до 70 кВт, допускається підключення бойлера непрямого нагріву для побутової води.

Котел Арго - широкий потужнісний діапазон, що становить від 10 до 99 кВт, отже, бренд випускає моделі не тільки суто побутового призначення, але і промислового, тобто для приміщень, що досягають за площею 1000 кв. м. Виробник пропонує кілька лінійок: Арго Еко, товщина сталі 4мм, Арго Термо шахтного типу, Арго Стандарт з бічними дверцятами для закладки палива, Арго Еко + для промислових будівель, Арго Люкс для промислових будівель, шахтний тип, Арго Шахтар для великих промислових будівель . 5 років.

Доставка твердопаливних котлів шахтного типу здійснюється по всій Україні: Київ, Дніпро, Одеса, Львів,  Суми, Чернігів, Миколаїв, Чернівці, Рівне, Житомир, Кривий Ріг, Запоріжжя, Черкаси, Полтава,  Хмельницький.